wtorek, 20 stycznia 2015

Zaginął Jakub Kazała - wracał samotnie z imprezy

Policjanci poszukują zaginionego Jakuba Kazały. 

20-letniego mężczyznę po raz ostatni widziano 27 grudnia około godz. 1 w nocy w Białej Rawskiej. Będąc pod wpływem alkoholu rozstał się ze swoją koleżanką, z którą wracał z imprezy. Po raz ostatni widziano go przy drodze na Zakrzew. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Nie jest znane aktualne miejsce jego pobytu. 

- Lokalne poszukiwania nie dają rezultatów, przeszukiwane są akweny wodne, strumyki, rzeki, sady. Szukamy gdzie się da i jak tylko się da - czytamy w liście nadesłanym do redakcji 
Jakub Tadeusz Kazała urodził się 21 października 1994 roku. Jest mieszkańcem miejscowości Świdrygały w powiecie grójeckim. 

Rysopis : wzrost 190-195 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemny blond, proste. Ubrany był w płaszcz koloru granatowego z kapturem, spodnie szare dżinsowe, buty białe sportowe „Adidas” 

Wszelkiego informacje które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować pod numery telefonów: KPP Rawa Mazowiecka Tel 46 814 8100, KP Biała Rawska Tel 46 813 2530 lub 997 na terenie całego kraju

żródło informacji: http://www.mmlodz.pl/artykul/zaginal-jakub-kazala-wracal-samotnie-z-imprezy,3101978,art,t,id,tm.html


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz